• Ana Sayfa
  • new
  • 1x2 0.9mm Tekli Çift Pencere 1310/1550nm 50/50 Mini Çelik Tüp FBT Çoğaltıcı 1*2 FBT Splitter SC/APC Connector Ile

Hızlı Görünüm

10

new

1x2 0.9mm Tekli Çift Pencere 1310/1550nm 50/50 Mini Çelik Tüp FBT Çoğaltıcı 1*2 FBT Splitter SC/APC Connector Ile

₺68.49


  • SKU: f70005
  • Birim Tipi: parça
  • Paket Boyutu: 15cm x 11cm x 2cm (5.91in x 4.33in x 0.79in)

En çok satanlar

Açıklama


1x2 0.9mm Singlemode çift pencere 1310/1550nm 50/50 mini çelik boru fbt elemanı 1*2 fbt\' dir splitter sc/apc konektörü
özellikleri:
düşük ekleme kaybı
Düşük polarizasyon bağımlı kaybı( PDL)
iyi direktivite
yüksek sıcaklık kararlılığı
Uygulama:
FTTH ağ
yerel ağa
Pasif optik ağ( pon)
fiber optik CATV
fiber optik haberleşme sistemi
fiber optik test ekipmanları
fiber optik sensörler
Yerel ağ( lan)
özellikleri:
parametre prim standart çalışma dalgaboyu( nm) 1310 ve 1550 Işletim bant genişliği( nm) Ve plusmn; 40 geniş bant, ve plusmn; 20 standardband Tipik eksedan( db) 0.1 0.15 Bölünmüş oranı( %) 1-50 Ekleme kaybı max( db) 40/60 4.7/2.7 5.0/2.9 30/70 6.0/1.9 6.4/2.1 20/80 7.9/1.2 8.4/1.4 10/90 11.3/0.5 12.7/0.8 5/95 15.2/0.4 18.5/0.5 1/99 22.5/0.3 23.0/0.4 Polarizasyon sentivity( db) 0.1 0.15 Tekdüzelik( db) 0.7 1 Yönlülük( db) 55 Lif uzunluğu( m) 1m veya müşteri belirtilen noktası yapılandırma 1*2 çalışma sıcaklığı -20 +85 depolama sıcaklığı -40 +85
Diğer paket fbt\' dir splitter:

Ek bilgi

  • Marka Adı: TRENSBATTER
  • Model Numarası: HY-FBT
  • Item: 1*2 FBT coupler
  • Wavelength : 1310/1550nm
  • Coupling Ratio: 50/50
  • Connector: SC/APC

Değerlendirmeler (0)

Yorum Yap

12345

₺9 693.96 ₺7 270.47

new

Fusion ekleme makinesi Fiber Optik Fusion Splicer DVP-740 DVP-740H FTTH Optik Fiber DHL TARAFıNDAN ARC Fusion Splicer İngilizce menü

Fusion ekleme makinesi Fiber Optik Fusion Splicer DVP-740 DVP-740H FTTH Optik Fiber DHL TARAFıNDAN ARC Fusion Splicer İngilizce menü ben sizi temin ederim ürünlerimizin kalitesini sağlamak için biz size en iyi hizmeti vermek en hızlı nakliye sağlamak için, ellerinize mal teslim

Haber Bültenimize Katılın