• Ana Sayfa
  • new
  • Yeni AT-SPZX80 Müttefik Uyumlu 1.25G 70 km SFP Alıcı-verici modülü

Hızlı Görünüm

10

new

Yeni AT-SPZX80 Müttefik Uyumlu 1.25G 70 km SFP Alıcı-verici modülü

₺264.38


  • SKU: f184
  • Birim Tipi: parça
  • Paket Boyutu: 11cm x 7cm x 3cm (4.33in x 2.76in x 1.18in)

En çok satanlar

Açıklama


Yeni at-spzx80 müttefik Uyumlu 1000Base-zx 80km SFP Transceiver modülü
100% uyumlu, test iyi koşullarda garanti
Ce ile kaliteli& FCC sertifikası, 1 yıl değiştirme ve 3 yıl garanti.
Telekom dereceli kalite, rekabetçi fiyat, sadece 10%- 20% orignal bir fiyatları
Ürün durumu
Sunuyoruz- Yüksek kalitedeki sfp( Mini- gbic) alıcı modül 100% ile uyumlu orignal olanlar, tam güvenilir en zorlu lan/wlan uygulama, ses proje, veya ağ dağıtım, tüm ürün taşıma 3 yıl garanti ve ömür boyu teknik destek.
nakliye Biz tüm öğeleri gemi dünya çapında üzerinden ücretsiz ekonomi nakliye. Tüm ithal vergi ve sorumluluğundadır alıcı. ürün sevk alıcı ve rsquo; s teyit adresine Pazartesi-Cuma( hafta sonu ve tatil hariç) Lütfen kontrol ediniz teslimat adresi önce dikkatlice ödeme. Istiyorsanız değiştirmek adresi, Pls bize ulaşın, aksi, herhangi bir değişiklik bilgi göz ardı edilebilir bir kez sevk ve zwj;
Not: ve zwj;
öğe sevk edilecektir hk;
Nakliye süresi değişir 3 ile 25 işgünü:
Usa/ana europeancountries------ 10~15working gün
Diğer ülkelerde------ 15~25working gün
Acil talep, pls tür seçin DHL gibi ekspres, ups, Fedex ve benzeri.
çünkü liste kısıtlamaları, vermedi yüklemek birçok öğe.
Toplu alıcılar lütfen ihale öncesi bizimle irtibata!!!!!!!!
garanti ve döner Biz 1 yıl yedek ve 3 yıl bakım garanti. Garanti yanlış kullanımı kapsamaz, fiziksel hasar, su hasarı, kaybı, veya hırsızlık. Tüm satın döndürülebilir within14 gün satın alma tarihinden tam iade veya değişim. Tüm ürünler olmalıdır orijinal durumuna. mal hasarlı veya eksik bileşenleri iade edilmez
bize ulaşın Umuyoruz memnun ürün ve hizmet ve sırayla ödül bize beş yıldızlı rating. Sizin olumlu geribildirim olacak büyük encourgement bizim için gelecekteki iş. Eğer varsa bazı değerli öneriler veya herhangi bir sorun bizim öğeler veya teslim. istiyoruz eğer bize hemen önce Bize verdiğiniz nötr veya olumsuz yorum. Biz yanıt olacaktır herhangi bir soru 24 saat içinde(except hafta sonu ve tatil ). O zaman elimizden geleni sorunu çözmek için asap.
hakkımızda Hoş geldiniz FiyatToptan.me mağaza! 2008 yılında kurulan, shenzhen eb- bağlantı teknolojileri işbirliği., Ltd lider üreticisi, sunan fiber optik Alıcı, fiber optik patch kablo ve fiber optik ekipmanlar. ürünleri için geliştirilmiş alanları çin tüm dünyada Biz yeni satıcı FiyatToptan.me, ancak, ile büyük takım, birincil kaynaklar, sunacak daha iyi ve daha kaliteli,
Rekabetçi fiyat ve dikkatli hizmet.

Ek bilgi

  • Marka Adı: EB-LINK
  • Model Numarası: AT-SPZX80
  • Place of Origin: Guangdong, China (Mainland)
  • Package: SFP
  • Distance: 70-80KM
  • Wavelength: 1550nm
  • Data rate: 1.25G
  • Cable Type: Singlemode
  • Connector: Duplex LC
  • DDM/DOM: no Support
  • is_customized: Yes

Değerlendirmeler (0)

Yorum Yap

12345

₺9 693.96 ₺7 270.47

new

Fusion ekleme makinesi Fiber Optik Fusion Splicer DVP-740 DVP-740H FTTH Optik Fiber DHL TARAFıNDAN ARC Fusion Splicer İngilizce menü

Fusion ekleme makinesi Fiber Optik Fusion Splicer DVP-740 DVP-740H FTTH Optik Fiber DHL TARAFıNDAN ARC Fusion Splicer İngilizce menü ben sizi temin ederim ürünlerimizin kalitesini sağlamak için biz size en iyi hizmeti vermek en hızlı nakliye sağlamak için, ellerinize mal teslim

Haber Bültenimize Katılın